Campionat de Doma Clàssica Illes Balears
Prueba Jinete Caballo Dorsal
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4]
BA Aina Suau Fullana IOBKE
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [5] Veteranos
BA Amado Carbonell Santacana ORGULLO
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [5] Veteranos
BA Andrea Von Heyne NOA VITA
San Jorge · 2009, 2015, 2016 [11]
BA Anna María Benejam Hitar BOLERO
Clásica 1 · 2014, 2016 [10]
BA Antonia Salom ATLANTA SR
Preliminar 4 años · 2009, 2015, 2016 [1]
BA Antonia Salom MV CACHA'S GIRL
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4]
BA Ara Pons Solé POPEYE-PIO
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4] Open
BA Carme Alemany ASKANO
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4]
BA Carmen Walinski Weber NEFYDD SAMSOON
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4] Open
BA Catalina Mas Muntaner HERCULES DE MARTET
San Jorge · 2009, 2015, 2016 [11]
BA Cecilia Fernández Rosselló FORJADOR XXII
Jóvenes Jinetes Equipos · 2009, 2015, 2016 [9]
BA Cristina Torrent Moll ALAN D'ALÓ
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [5] Veteranos
BA Daniel Martín Munar GEMIDO CEN
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4] Open
BA Eva María Ortega Rodríguez MACARENO
Preliminar 4 años · 2009, 2015, 2016 [1]
BA Fco. Javier Morey Mulet ZIMAPAN
Preliminar 5 años · 2004, 2009, 2016 [2]
BA Heike Rigbers QUERIDO NIG
Preliminar 5 años · 2004, 2009, 2016 [2]
BA Jordi Triay Caimaris LEXINGTON
Preliminar 4 años · 2009, 2015, 2016 [1]
BA Jordi Triay Caimaris BON SOMNI GSM
Infantiles Equipos · 2014, 2015, 2016 [6] Open
BA Juan Cabot Pico CANTUS
Preliminar 6 años · 2004, 2009, 2016 [3]
BA Juan Quetglas López ED-K
Clásica 1 · 2014, 2016 [10]
BA Luisa Quero Goodwin ROCKSANA V
Juvenil 0 Equipos · 2014, 2015, 2016 [7]
BA Margarita Ferrer Crespi BOLERO SM1
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4]
BA María Ferragut Llompart THISTLEDOWN ROCKET MAN
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4] Open
BA María Rossello Bibiloni CUBANO
Juvenil 0 Equipos · 2014, 2015, 2016 [7]
BA María del Mar Vidal Mora GODIVA
Infantiles Equipos · 2014, 2015, 2016 [6]
BA María Magdalena Villalonga Ripoll RAIXA SG
Preliminar 4 años · 2009, 2015, 2016 [1]
BA Melanie Müller LIBRERO MAYNOU
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4] Open
BA Miguel Payeras Morey ADELANTE VII
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4] Open
BA Miquel Nadal Calvo VULTO
Preliminar 4 años · 2009, 2015, 2016 [1]
BA Nicole Sastre EMPERADOR PP
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4]
BA Nuria Amengual Clar SWEET
Juvenil 0 Equipos · 2014, 2015, 2016 [7]
BA Paolina Rau DONNA FANGAR
Infantiles Equipos · 2014, 2015, 2016 [6]
BA Pau Bosch Peón GASPARO
Clásica 1 · 2014, 2016 [10]
BA Rafael García Gallo OPORTO
Preliminar 6 años · 2004, 2009, 2016 [3]
BA Silvia Rosselló Amengual GALÁN DE NOCHE-R
Alevines Equipos · 2014 [ANTIGUA] [4] Open
BA Tamara de Mooij SEREEN DESTINY
San Jorge · 2009, 2015, 2016 [11]
BA Victor Cuadrado de Juan CAMPEADOR VI
Preliminar 5 años · 2004, 2009, 2016 [2]
BA Victor Cuadrado de Juan SAN HIT D'ALO